Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Sekiz, dokuz yıldır Anadolu’yu dolaşıyorum. Televizyon programıyla başladım dolaşmaya, şimdi de "Alkol ve Uyuşturucuyla Mücadele Konferansları" için gidiyorum. Şu izlenimleri topladım: Bir; Türk halkı, özellikle de gençler bildik siyaset ve siyasetçilere karşı kin ve öfke içinde. İki; gençler mutsuz. Alkol ve uyuşturucu bağımlılığı artıyor. Üç; Anadolu gençliği kültür emperyalizminden çok rahatsız. Kültür emperyalizmi kafalarını karıştırmış gençlerin. İşte benim "Kahpe Bizans" dediğim bu. Türkiye’nin gençliğini, geleceğini yok etmek isteyen güçler. Kültürünü, dilini. Bu yüzden, "Kahpe Bizans’la mücadele etmek için" diyerek hangi partiye oy vereceğimi bile deklare ettim.

Geri Dön Hızlı Erişim      Oku

TEMA Vakfı “2/B Arazileri Satılmasın” İmza Kampanyası Halktan Büyük İlgi Görüyor
TEMA Vakfı, 2/B orman alanlarının satılmaması ve aynı sorunun tekrar yaşanmaması için “Bir İmzaya Karşı Bir Milyon İmza” sloganıyla imza kampanyası başlattı. Erozyonla Mücadele Haftası nedeniyle 17-25 Kasım 2007 tarihleri arasında TEMA Gönüllüleri tarafından 72 il ve 22 ilçede 94 noktada imza standları açıldı. TEMA Gönüllüleri ayrıca 21 Kasım 2007 tarihinde Ankara’da Atatürk Kültür Merkezi’nden Anıtkabir’e “Ormana Saygı” için yürüyecek.
Oku

Cüneyt Arkın her zaman halkın arasında, onların dertleri ile birlikte onlar gibi yaşadı
Sanat dünyasında olanların büyük bir kısmı, Türk milletinden kendini soyutlamış, yaşantısını hep ayrı mekanlarda sürdürmüşlerdir. Bunlar, ne zaman alkışa ihtiyaç varsa o anda sanki onlardan birisiymiş gibi sanatçılıklarını gösterirler ve yapmacıklıklarıyla alkış alır. Ya Cüneyt Arkın... Her zaman halkın arasında, onların dertleri ile birlikte onlar gibi yaşadı. Çocuklara, gençlere yabancı hayranlığını değil Türk milletinin gücünü göstererek...
Oku

26 Haziran dünya uyuşturucu ile mücadele günü dolayısıyla ...
Saat 18:30’da Mandıra Camii önünde mehteran gösterisi ile başlayan program, Türk sinemasının ünlü aktörü, uyuşturucu ile mücadelenin önde gelen ismi Cüneyt Arkın’ın gelmesiyle büyük bir coşkuya dönüştü. Mehteran gösterisiyle Mandıra Camiinden belediyeye kadar yürüyen Arkın’a büyük bir halk topluluğu eşlik etti.
Oku

Kara Murat artık uyuşturucu ile savaşıyor...
Türk Sinemasının ünlü aktörü Cüneyt Arkın önceki akşam Bahçelievler Belediyesi tarafından Yenibosna Aksa Camii yanında kurulan Geleneksel Ramazan Etkinliklerinin de yer aldığı İftar Çadırını ziyaret etti.

Geçmişte canlandırdığı Kara Murat ve Malkoçoğlu karakterleriyle halkın gönlünde taht kuran ünlü aktör iftar çadırına geldiğinde vatandaşlar tarafından yoğun tezahüratla karşılandı.
Oku

Cüneyt Arkın rakı şişesi kırdı...
Eyüp Belediyesi, Yeşilay Haftası münâsebeti ile; sigara, içki ve diğer bağımlılık sebebi olan zararlı alışkanlıkları konu eden bir panel düzenledi.

Panele katılan ünlü sinema sanatçı Cüneyt Arkın, rakı şişesi kırarak gençleri bu maddelerden uzak durmaya çağırdı.
Oku

Ünlü aktör Cüneyt Arkın, “Bu hizmeti veren eli öpmek lazım” dedi.
Ünlü sinema sanatçısı Cüneyt Arkın, Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ün davetlisi olarak geldiği ilçede yapılan çalışmaları gezerken hayranlığını gizleyemedi.

Arkın, Başkan Prof. Dr. Öztürk’ün hayırseverlerin ihtiyaç fazlası ürünlerini bağışladıkları ve ...
Oku

Cüneyt Arkın Stockholm'de
Türk sinemasının usta oyuncularından Cüneyt Arkın, gençleri alkol ve uyuşturucudan korumada en büyük görevin anne ve babalara düştüğünü belirterek, "Benim oğlum kullanmaz düşüncesi çok yanlış" dedi.

Cüneyt Arkın, İsveç’in başkenti Stockholm’de Türkiye Büyükelçiliği Din Hizmetleri Müşavirliği ile Handen Camii Derneği’nin önceki akşam...
Oku

Arkın, Çayırova’da
Uyuşturucu konulu bir konferans vermek için Çayırova’ya gelen Cüneyt Arkın, Mehter Takımı ile karşılandı. Mehteran gösterisiyle Mandıra Camii’nden belediyeye kadar yürüyen Arkın’a, kalabalık bir halk topluluğu da iştirak etti.
Oku

Cüneyt Arkın: Tarihi iyi öğrenelim
Sinema sanatçısı Cüneyt Arkın, Özel Merter Fatih Koleji’nde düzenlenen bir programda, öğrencilere tarihi iyi öğrenmeleri gerektiğini söyledi.

Öğrencilerle sohbet edip “Adını Unutan Adam” adlı kitabında yer alan hatıralarından bazılarını anlatan Arkın, öğrencilerin Türk sineması ve özel hayatıyla ilgili sorularını da cevaplandırdı.
Oku

Cüneyt Arkın şovmenliğe soyundu
Antalya'da Özel Meydan Polikliniği'nin açılışına katılan ünlü sinema sanatçısı Cüneyt Arkın, sehpa üzerinde yaptığı birbirinden ilginç esprilerle davetlileri kahkahaya boğdu.
Oku

Sinemacılardan İstanbul duyarlılığı
"Erol Taş'ın Anısına" sinemacılar buluşmasına katılan pek çok ünlü sinemacı ve sanatçı İstanbul'da yaşamanın güzelliğine ve bu kente sahip çıkmanın önemine dikkat çektiler.

Siyah beyaz Türk filmlerindeki İstanbul güzelliklerinin yad edilerek o dönemki İstanbul doğallığının,temizliğinin ve güzel insan ilişkilerinin hatırlandığı sohbette...
Oku

Medyayı ve Gençliği ele geçirip Türkiye'yi parçalamak istiyorlar
Ünlü Sanatçı Cüneyt Arkın, Ereğli’ye gelerek uyuşturucu, alkol ve sigaranın zararlarını kapsayan bir konferans verdi. Konferansa başta gençler olmak üzere büyük ilgi gösterildi.  
Ereğli’ye 2 saat gecikmeli gelen ünlü sinema sanatçısı-doktor Cüneyt Arkın, Endüstri Meslek Lisesi’nde verdiği konferansta izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.
Oku

Uluslararası Bodrum Belgesel Film Festivali
Bu yıl ilki düzenlenen Uluslararası Bodrum Belgesel Film Festivali Hadi Gari Bar'da düzenlenen basın toplantısıyla başladı. Alternatif Sinemacılar, Belgesel Sinemacılar Birliği, Kent Televizyonu, Bodrum Marmara Koleji ve Bodrum Belediyesi işbirliği ile hazırlanan organizasyonda 6 Haziran tarihine kadar yerli ve yabancı 40 kadar film ücretsiz gösterilecek.
Oku

‘Benim oğlum kullanmaz’ demeyin
Cüneyt Arkın, İsveç’in başkenti Stockholm’de “Gençlik, uyuşturucu ve alkol” konulu konferansta konuştu. Cüneyt Arkın, konuşmasına başlamadan önce esprileriyle katılımcıları güldürdü. İsveç’e uçakla ya da arabayla gelmediğini belirten ünlü sanatçı, “Malkoçoğlu atıma bir atladım 15 dakikada buradaydım” dedi.
Oku

Cüneyt Arkın İETT’lendi
“Biz İnsan Taşıyoruz” sloganıyla yeni bir atağa geçen İETT’nin CEBİT Bilişim Eurasia Fuarı’nda ki standının son gün konuğu ünlü sinema oyuncusu Cüneyt Arkın’dı.

5 Eylül fuarın son Pazar günü, CEBİT Fuarı’nda onbinlerce ziyaretçi giriş kapısında kuyruklar oluştururken, Türk sinemasının unutulmaz ismi ünlü oyuncu Cüneyt Arkın ...
Oku

Bilim Araştırma Vakfı'nın kültür ve sanat anlayışı
Kültürlü, sanatsever, estetik değerlere önem veren bir gençlik yetiştirme, BAV’ın öncelikli hedeflerindendir. Çünkü hiç şüphesiz kültür ve sanat toplumların eğitiminde kilit bir öneme sahiptir. 

Milletimizi her konuda olduğu gibi, sanata yönelme konusunda da teşvik eden kişi Atatürk’tür.
Oku

Atatürk ve Sanat
Bilim Araştırma Vakfı 22 Aralık günü Sheraton Oteli’nde gerçekleşen “Atatürk ve Sanat “ konulu konferansta eski ve yeni sanatçı kuşaklarla, eski ve yeni Atatürkçü kuşakları bir araya getirdi. Bir tarafta Vasfı Rıza Zobu, Safiye Ayla, Hulusi Kentmen ve Bedia Muvahhit, diğer tarafta Atilla Dorsay, Başar Sabuncu, Cüneyt Arkın, Arif  Keskiner, Uğur Yücel ve sayıları iki yüzü aşkın genç.
Oku

İçki içen insan düşünemez
Yeşilay Haftası nedeniyle Gebze’de “Alkol, uyuşturucu ve kötü alışkanlıklar” konulu bir konferans veren ünlü sinema sanatçısı Cüneyt Arkın, sağlıklı nesiller yetiştirmek için çocukları zararlı alışkanlıklardan korumak gerektiğini vurguladı.

Türk sinemasının ünlü sanatçısı Cüneyt Arkın, gençlerin kötü alışkanlıklara arkadaşları aracılığıyla başladığını ifade ederek...
Oku

Türkiyenin İlk Erkek Kulübü; Kulüp 36
Artık erkeklere özel sağlık, otomobil, ekonomi, cinsellik, spor, iş dünyası gibi konuların tartışılacağı, etkinliklerin gerçekleştirileceği yepyeni bir kulüp var, hem de erkeklere özel avantajlarla…

Türkiye’nin erkeğe özel ilk kulübü olma özelliğini taşıyan Kulüp 36’nın kurucuları arasında ünlü sinema sanatçısı Cüneyt Arkın’da bulunuyor. 
Oku

Gebze'de Cirit Şöleni
Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde cirit şöleni yapıldı. Gebze Belediyesi'nce Beylikbağı'ndaki sahada düzenlenen şölene, sinema sanatçısı Cüneyt Arkın da katıldı.

Gebze Belediye Başkanı İbrahim Pehlivan ile at üzerinde Gebze Belediyesi Mehteran Bölüğü eşliğinde cirit alanına gelen Arkın, elinde Türk bayrağı ile...
Oku