Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Geri Dön Hızlı Erişim      Oku

Kara Murat artık uyuşturucu ile savaşıyor...
TÜRK SİNEMASININ EFSANE AKTÖRÜ CÜNEYT ARKIN BAHÇELİEVLER İFTAR ÇADIRINI ZİYARET ETTİ...

Türk Sinemasının ünlü aktörü Cüneyt Arkın önceki akşam Bahçelievler Belediyesi tarafından Yenibosna Aksa Camii yanında kurulan Geleneksel Ramazan Etkinliklerinin de yer aldığı İftar Çadırını ziyaret etti.

Geçmişte canlandırdığı Kara Murat ve Malkoçoğlu karakterleriyle halkın gönlünde taht kuran ünlü aktör iftar çadırına geldiğinde vatandaşlar tarafından yoğun tezahüratla karşılandı.

Çadırı dolduran vatandaşlara meslek yaşamı boyunca karşılaştığı ilginç olayları ve anılarını anlatan Cüneyt Arkın artık kendisini alkol ve uyuşturucuya karşı savaşmaya adadığını söyledi.
Sanatçı sözlerine şöyle devam etti “ Meslek hayatım boyunca hep kötülüklerle savaştım, bir zamanlar Kara Murat’tım, yaşlanınca oldum Ak Murat, artık bundan böyle de kendimi kötülüklerin anası olan alkol ve uyuşturucuyla savaşmaya adadım.

Yurdun dört bir yanında gençlerimizle buluşarak, onlara bu konuda daha bilinçli olmalarını söylüyorum” dedi. Bu konuda anne-babalara da büyük görev düştüğünü belirten ünlü sanatçı “Anne ve babalar çocuklarının kimlerle arkadaşlık ettiğini iyi gözlemlemeliler” dedi.


Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ise ünlü aktörün ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu ifade ederek;” Bizler hep kendisinin filmlerini izleyerek büyüdük. Sanat ve aile yaşamıyla da toplumumuza örnek olan sanatçı dostumuz Cüneyt Arkın, bugün de sorumlu sanatçı hassasiyetiyle toplumumuza karşı üstlendiği önemli misyonu yerine getirerek halkımızın kendisine gösterdiği sevgiye en güzel karşılığı da vermiş oluyor. İlçemizi ziyaretinden dolayı sanatçımıza ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Cüneyt Arkın ve Başkan Osman Develioğlu daha sonra iftar çadırında sunulan Menan Cinleri isimli oyunla Kara Davut rock konserini vatandaşlarla birlikte izledi.

http://www.bahcelievler.bel.tr/2004_yeni/o_d_karamurat.htm