Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Geri Dön Hızlı Erişim      Oku

Cüneyt Arkın rakı şişesi kırdı...
Eyüp Belediyesi, Yeşilay Haftası münâsebeti ile; sigara, içki ve diğer bağımlılık sebebi olan zararlı alışkanlıkları konu eden bir panel düzenledi.

Panele katılan ünlü sinema sanatçı Cüneyt Arkın, rakı şişesi kırarak gençleri bu maddelerden uzak durmaya çağırdı.

Eyüp Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen panele, konuşmacı olarak Eyüp Belediye Başkanı Ahmet Genç, Sanatçı Cüneyt Arkın, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Musa Tosun, Selman Malkoç ve Narkotik Şube'den Zafer Ercan katıldı.

Cüneyt Arkın, son zamanlarda sahte rakı olaylarının gündemi meşgul ettiğini belirterek, içkinin, rakının, yalnızca sahtesinin değil gerçeğinin de insanı öldürdüğünü, en küçük bireyden devletin bürokratlarına kadar herkesin zararlı maddelere karşı savaş açması gerektiğini söyledi. Arkın panelde bir de rakı şişesi kırdı.

Eyüp Belediye Başkanı Ahmet Genç de, "Belediye olarak uyuşturucu ile mücadelemiz aralıksız devam ediyor. Narkotik Şube Müdürlüğü'nden ekipler temin ederek okullarda da uyuşturucu panelleri düzenliyoruz" dedi.

Narkotik Şube Müdürlüğü'nden Zafer Ercan ise, panele katılanlara slayt gösterileriyle uyuşturucunun zararlarını anlattı.

http://www.internethaber.com/mays/article_view.php?aid=281634