Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Geri Dön Hızlı Erişim      Oku

Türkiyenin İlk Erkek Kulübü; Kulüp 36
Artık erkeklere özel sağlık, otomobil, ekonomi, cinsellik, spor, iş dünyası gibi konuların tartışılacağı, etkinliklerin gerçekleştirileceği yepyeni bir kulüp var, hem de erkeklere özel avantajlarla…

Türkiye’nin erkeğe özel ilk kulübü olma özelliğini taşıyan Kulüp 36’nın kurucuları arasında ünlü sinema sanatçısı Cüneyt Arkın’da bulunuyor.

Türk erkeği kendini yalnız hissediyor

Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında kurucu üyelerden Cüneyt Arkın,
Prof. Dr. Ahmet Erözenci, Uzm. Dr. Basri Doğu, Kulüp 36'nın kuruluş amacı, misyonu ve hizmetleri hakkında bilgi verdi.

Kulüp 36 basın sözcüsü Cüneyt Arkın yapmış olduğu konuşmasında erkeklerin de dinlenilmek ve sorunlarıyla ilgilenilmeye ihtiyacı olduğuna dikkat çekti. Çağımızda iletişimin git gide koptuğunu ve insanların kendi iç dünyalarına yönelmiş olduğunu belirten  Arkın, Kulüp 36’nın erkeklerin paylaşmakta zorlandıkları  sağlık problemlerine de kulak vereceğini vurguladı.

Erkekler sağlık sorunlarını danışmıyor

Kulüp 36’nın medikal danışmanlarından  Prof. Dr. Ahmet Erözenci ise; hedef kitlenin 35 yaş üstü erkekler olduğunu vurgularken,  erkeğe özel sağlık problemlerinin ancak  danışılarak doğru tedaviye yönlendirilebileceğini iletti. Kulüp 36’nın   bir diğer medikal danışmanı Psikiyatrist  Dr. Basri Doğu günümüz insanının giderek yalnızlaşması nedeniyle psikolojik desteğin kaçınılmaz olduğunu ve bu desteğin gerçekleşmesinde Kulüp 36 nın  üzerine düşen görevi  üyelerine sağlayacağını  belirtti.

http://www.ailem.com/templates/news/detail/detail6.asp?id=12783&archive=1