Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Geri Dön Hızlı Erişim      Oku

Ünlü aktör Cüneyt Arkın, “Bu hizmeti veren eli öpmek lazım” dedi.
Ünlü sinema sanatçısı Cüneyt Arkın, Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ün davetlisi olarak geldiği ilçede yapılan çalışmaları gezerken hayranlığını gizleyemedi.

Arkın, Başkan Prof. Dr. Öztürk’ün hayırseverlerin ihtiyaç fazlası ürünlerini bağışladıkları ve ihtiyaç sahiplerinin de ihtiyacı olan elbise ve benzeri ürünleri aldıkları Hayır Çarşısı’nda bir çocuğun elbise almasını izlerken duygulandı. Ünlü aktör Cüneyt Arkın, “Bu hizmeti veren eli öpmek lazım” dedi.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’ün düzenlediği ‘Uyuşturucuya Hayır’ kampanyası kapsamında konferans vermek üzere Seyhan’a gelen ünlü sinema sanatçısı Cüneyt Arkın hareketli bir gün geçirdi.
Önce Başkan Prof. Dr. Öztürk’ü makamında ziyaret eden Arkın daha sonra başkanla birlikte bazı birimleri gezdi.
Belediye hizmet binasının hemen yanında bulunan Hayır Çarşısı ve Ücretsiz Muayene hizmeti verilen Seyhan Polikliniğini gezen Cüneyt Arkın duygulu anlar yaşadı. Hayır Çarşısı’nda ihtiyaç sahibi bir çocuğun kendisine verilen elbiseyi giymesini izlerken duygulanan Arkın, böylesi bir çalışmayı gerçekleştiren Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk’e teşekkür etti.

Kendisi de doktor olan ve ilk görev yerinin Adana’nın Feke ilçesi olduğunu söyleyen Cüneyt Arkın, belediye polikliniğinde muayene olmaya gelen vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlara verilen hizmetten memnun olup olmadıklarını soran Arkın’a vatandaşlar, “Hizmetlerinin tümünden memnunuz. Özellikle ücretsiz muayene hem sağlık hem de ekonomik açıdan bizleri çok rahatlattı” dedi.

“YAŞLILAR BAKIM YURDU’NDAN BANA DA YER AYIRIN”

Yapımı devam eden Seyhan Belediyesi Yaşlılar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin maketini inceleyen Cüneyt Arkın’ın Başkan Prof. Dr. Azim Öztürk’e, “Sayın başkan yaşlılar bakım yurdundan bana da yer ayırın” şeklindeki esprili sözleri gülüşmelere yol açtı.

Başkan Prof. Dr. Öztürk, Arkın’ın Yaşlılar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Sokak Çocukları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin her birinin örnek projeler olduğunu belirterek, “Açılışlarına katılmaktan onur duyarım” dedi.
http://www.seyhan-bld.gov.tr/tr/HABERLER/seyhanhaber.php?dilID=1&CatID=7&Sid=199