Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Geri Dön Hızlı Erişim      Oku

Cüneyt Arkın İETT’lendi
“Biz İnsan Taşıyoruz” sloganıyla yeni bir atağa geçen İETT’nin CEBİT Bilişim Eurasia Fuarı’nda ki standının son gün konuğu ünlü sinema oyuncusu Cüneyt Arkın’dı.

5 Eylül fuarın son Pazar günü, CEBİT Fuarı’nda onbinlerce ziyaretçi giriş kapısında kuyruklar oluştururken, Türk sinemasının unutulmaz ismi ünlü oyuncu Cüneyt Arkın, önce İETT Genel Müdürü Dr. Muammer Kantarcı ile bir araya geldi sonra da İETT standını gezdi.

VIP kapısından giren Cüneyt Arkın, fuar merkezinde ki medya salonunda İETT Genel Müdürü Dr. Muammer Kantarcı ile samimi bir sohbete girdi.
İETT’nin kendi hayatında çok nostaljik değerleri temsil ettiğini belirten Cüneyt Arkın, en çok çilekli otobüslerin hizmete girmesine sevindiğini söyledi. Bunun üzerine Dr. Muammer Kantarcı “ O bin bir renkli otobüslerin reklamlarla renklenmesini o dönemde de biz sağlamıştık. O zaman ki out door reklamcılığı ile Avrupa birincisi olmuştuk.”dedi. İETT’de ki değişim ve gelişmeleri, yeni projeleri dinleyen Cüneyt Arkın “ Genç, dinamik, idealist bir genel müdürle tanışmış olmaktan büyük mutluluk duydum. Haydi fazla zaman kaybetmeden standa geçelim “diyerek Avrasya’nın en büyük teknoloji ve bilişim fuarındaki İETT standına geçildi. İETT’nin modern duraklarını inceleyen bir ara da durakta medya mensuplarının sorularını cevaplandıran Cuneyt Arkın, İETT Genel Müdürü Muammer Kantarcı’nın “Haydi size ömür boyu bir İETT indirim kartı verelim” teklifine de “ İndirimli mi bedava mı” şeklinde esprili bir cevap verdi. Fotoğraflı ve hemen düzenlenen kartla kameralara ve foto muhabirlerine poz veren Cüneyt Arkın, bu arada standı dolduran hayranlarının imza ve fotoğraf çektirme isteklerini de kırmadı.

Samimi ve uzun süren sohbet sonrası bir değerlendirme yapan Arkın “ Ulaşım İstanbul’un temel problemi. İETT’nin ve sonrasında ki gelişecek her türlü projeye hazır bir Genel Müdür ve çok köklü bir kurum kültürünü geleceğe hazırlık aşamasında kullanma yeteneği oluşturmaya kararlı bir İETT görmek beni mutlu etti. Fuardan ulaşım adına çok mutlu ayrılıyorum.” dedi.

http://www.iett.gov.tr/haberdetay.php%3Fnid%3D111&h=266&w=400&sz=37&tbnid=ZN87NS52BlkJ:&tbnh=79&tbnw=120&hl=en&start=24&prev=/images%3Fq%3Dc%25C3%25BCneyt%2Bark%25C4%25B1n%26start%3D20%26svnum%3D10%26hl%3Den%26lr%3D%26safe%3Doff%26sa%3DN