Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru


Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda sitemizle ilgili bize en çok yöneltilen sorular ve bu soruların cevapları listelenmiştir. Eğer sizin sorunuz buradakilerden biri değil ise, bize site ile ilgili her konuda buradan ulaşabilirsiniz.

1 - Cüneyt Arkın filmlerini nereden bulabilirim ? Cüneyt Arkın filmleri Arkın Market'te satışa sunulacak mı ? Ücretini ödersem istediğim filmleri bana gönderebilir misiniz ?
Cüneyt Arkın filmleri ile ilgili çalışmalar devam etmekte. Ancak telif hakları konusunda yaşanan bazı sorunlar sebebiyle şu an için filmleri sitemizde yayınlayamıyoruz. Filmlerin satış hakları için ise çalışmalarımız devam ediyor. Bu sebepten dolayı filmleri bizim sizlere göndermemiz şu an için mümkün değil.

Bu çalışmalar sonuçlandığında tüm üyelerimize bilgi verilecektir.

2 - Sitenizde kendi sitemin reklamını yapabilir miyim ? Sitenize reklam verebilir miyim ?
Sitemize reklam verebilirsiniz. Ürün yada site reklamı yapmak istiyorsanız bize "iletişim" sayfasından ulaşabilirsiniz. Sitenizin reklamını yapmak istiyorsanız lütfen, sitenizin adresini de mesajınıza eklemeyi unutmayın.

Bize hemen ulaşmak için burayı tıklayın.
 
3 - Bazı resim yada yazılara tıkladığımda site beni "Üye Girişi" ekranına atıyor. Neden ?
Sitemizde bazı sayfalara ulaşabilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir.
 
4 - Siteye üyelik ücretsiz ise, neden bazı sayfaları görmek için üye olmamız gerekiyor ?
Yazılmış bazı programların sitemizden belli aralıklarla içerik çalmasını engellemek için böyle bir karar almak zorunda kaldık. Tabii ki, bu yolla aslında size daha iyi bir site sunmuş olacağız.
 
5 - Bazı sayfalarda resimlere yada yazılara tıkladığımda sayfada hiç bir değişiklik olmuyor.
Sitemizde bazı sayfalarda bazı resimler yada yazılar tıkladığında ayrı bir pencere açarak işlem görmektedirler. Eğer tarayıcınızda google, yahoo yada başka bir toolbar yüklü ise, bu programlar yeni pencerelerin açılmasını engelleyebilmektedir. Bu programların ayarlar bölümünde yapacağınız değişiklik ile sitemizi problemsiz kullanabilirsiniz.
 
6 - Dünyayı Kurtaran Adam bölümünde "Uzay" diye bir bölüm var. Oraya tıkladığımda yeni bir pencere açılıyor ama başka birşey olmuyor. Neden ?
Bahsedilen sayfa "Yıldız Savaşları" filminin baslangıcında ki tarzda bir yazıyı Dünyayı Kurtaran Adam için yüklemek için tarayıcınızda Applet kullanımının onaylanmış olmasını gerektiriyor. Tarayıcınızda ayarlar / güvenlik bölümünde Applet kullanımına izin vererek bu sayfayı problemsiz görüntüleyebilirsiniz.
 
7 - Bazı sayfalarda Geri Dön tuşu var. Bunu ne gibi durumlarda kullanmam gerekiyor ?
"Geri Dön" tuşu sizi geldiğiniz sayfaya geri götürecektir. Bazı sayfalar iç içe birbirlerine bağlı olduklarından "Geri Dön" tuşunun olduğu sayfalarda bu tuşu kullanmanızı tavsiye ederiz. Site kullanımı bu sayede çok daha kolay hale gelecektir.
 


Eğer sizin sorunuz buradakilerden biri değil ise, bize site ile ilgili her konuda buradan ulaşabilirsiniz.