Cüneyt Arkın dükkanı
 
Siparişlerim

Sepetim
DVD Filmler

Yakut Gözlü Kedi - DVD
Arkın Market Fiyatı: 12 YTL
Büyüt Detaylar
  Tükendi   Notlar : Yakut Gözlü Kedi - DVD

Kore’de bir mabette çağlar öncesinden kalma bir buda heykeli vardı. Heykelin gözleri dünyanın en büyük yakutlarıyla süslüydü. İnsanlara uğursuzluk getiren bu kızıl taşlar zaman içinde elden ele dolaşmış ve şimdi bir kedi heykelinin gözleri olmuşlardır. Dünyanın dört bir tarafından birçok maceraperest Yakut Gözlü Kedi’nin peşindedir. Türkiye’den de iki kişi yakutların peşine düşmüştür. Ancak taşların uğursuzluğu devam etmektedir. Kediyi bulmayı başaran Abdulrezzak bey, hazin bir cinayete kurban gider. Esrarlı durumların ve polisiye olayların kahramanı yerli Bond Murat Davman (Cüneyt Arkın) olaya el atar. Polisin kurbanın evinde yaptığı soruşturma devam ederken kendi yöntemleriyle işe koyulan çapkın ve şamatacı gazeteci, katilleri ve Yakut Gözlü Kedi’yi bulmak için tehlikeli bir mücadeleye girişir. Gerilimli bir polisiye…

Kolsuz Kahraman - DVD
Arkın Market Fiyatı: 12 YTL
Büyüt Detaylar
  Tükendi   Notlar : Kolsuz Kahraman - DVD

Babası daha çocukken öldürülen genç Türk savaşçısı(Cüneyt Arkın) babasının katili olan Çin komutanı ‘Bu Ming’i bulmak için yola çıkar. İntikamını alana kadar adsız biri olarak yaşamak zorunda olan savaşçı düşmanının sarayına ulaşır.

Onu öldürdükten sonra, yolda gelirken karşılaştığı güzel ‘Bela Çiçeği’(Fatma Girik)’in de yardımıyla saraydan kaçmayı başaran ve obasına geri dönen savaşçıya ‘Yiğit Alpago’ ismi verilir.

Ancak öldürdüğü adamın kızı Sarı Çiçek, Alpago’dan intikam almaya yemin eder ve yeğeni olan Çin bahadırı ‘Tay Camako’(Murat Soydan)’yu çağırır. Alpago kolsuz ve sakat bir adam kılığına girerek ünü bütün Çin’de yayılmış olan rakibini araştırmak için yola koyulur.

Battal Gazi Destanı - DVD
Arkın Market Fiyatı: 12 YTL
Büyüt Detaylar
  Tükendi   Notlar : Battal Gazi Destanı - DVD

Dünyayı Kurtaran Adam - DVD
Arkın Market Fiyatı: 12 YTL
Büyüt Detaylar
  Tükendi   Notlar : Dünyayı Kurtaran Adam - DVD

Selahattin Eyyubi - DVD
Arkın Market Fiyatı: 12 YTL
Büyüt Detaylar
  Tükendi   Notlar : Selahattin Eyyubi - DVD