Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Geri Dön

Cüneyt Arkın Basın Takip

CÜNEYT ARKIN AT HÜNERLERİNİ GÖSTERDİ
Malkoçoğlu, Kara Murat, Battal Gazi filmleriyle gönüllerimizde taht kuran efsane sanatçı Cüneyt Arkın şölende gösterdiği at hünerleriyle adeta geçmişe nazire yaptı. 6000'in üzerinde seyircinin izlediği şölende Cüneyt Arkın gösterdiği performansla bol bol alkış aldı.

******* RESİMLER İÇİN TIKLAYIN *******

GEBZE 'DE MUHTEŞEM CİRİT ŞÖLENİ
08 Haziran 2008 Pazar günü Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Cirit Şöleni muhteşem görüntülere sahne oldu. Çeşitli şehirlerden takımların katıldığı şölen hakkında, Başkan Pehlivan “Herkesi ata sporumuzu yaşatmaya davet ediyoruz” dedi. Atılganlık, cesaret, asalet ve centilmenlikle yoğrulmuş cirit; bu yıl da izleyicilere görkemli heyecanlar yaşattı. Türk sinemasının unutulmaz ismi, tarihi filmleriyle ün yapmış efsane oyuncu Cüneyt Arkın ve dönemin usta oyuncusu Yılmaz Köksal şölene konuk oldular.

BAŞKAN İBRAHİM PEHLİVAN: “BU MİRASI TERK ETMEYECEĞİZ”
Mevlana Mahallesi, Arif Nihat Asya İlköğretim Okulu’nun arkasındaki toprak sahada yapılan şölen hakkında, Gebze Belediye Başkanı İbrahim Pehlivan şunları söyledi: “Cirit bize kahramanlık ruhu aşılıyor. Atalarımızı, onların dünyasını daha iyi, daha doğru anlamamızı sağlıyor. Bu doludizgin atlar, bizi tarihimizden aydınlık bir geleceğe koşturuyor. Cirit, içimizdeki babayiğidi, aslanı uyandırıyor! Her işimizde, Gebze’ye hizmet ederken işte bu ruhla, bu ilhamla çalışıyoruz.”


******* RESİMLER İÇİN TIKLAYIN *******