Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Geri Dön

Cüneyt Arkın Basın Takip

Ulubatlı 33 uzayda

Türkler'in uzaydaki maceralarını konu alan "Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu" filmi 15 Aralık'ta vizyona giriyor. Ekip, film boyunca Ulubatlı 33 adı verilen uzay gemisi ile maceradan maceraya koşacak.

Çetin İnanç'ın yönettiği 1982 yapımı "Dünyayı Kurtaran Adam" filminin devamı niteliğindeki "Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu", 15 Aralık'ta vizyona giriyor. İlk filmin başrol oyuncusu Cüneyt Arkın'ın yine başrolünde yer aldığı film, zengin oyuncu kadrosu kadar efektleriyle de dikkat çekiyor.
Yönetmenliğini Kartal Tibet'in üstlendiği, Cüneyt Arkın, Mehmet Ali Erbil, Deniz Seki, Pascal Nouma, Burcu Kara, Ayşen Gruda, Pakize Suda, Burak Sergen ve Asena gibi birçok ünlünün rol aldığı film için bir de uzay gemisi tasarlandı. 40 metre genişliğinde, 80 metre uzunluğunda ve 3 metre yüksekliğindeki Ulubatlı 33 adlı uzay gemisinde geçen maceralar, izleyiciye bol kahkaha vaat ediyor.
Türkler'in uzayı nasıl fethedip "Türk"leştirdiğini konu alan filmde, Ayşen Gruda uzay gemisinin temizlikçisini canlandırıyor. Ve sık sık diz çökmüş halde uzay gemisinin yerlerini silerken görülüyor.


http://kelebek.hurriyet.com.tr/magazin/5405376.asp?gid=90