Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Cüneyt Arkın'ın resmi Web Sitesine Hoşgeldiniz.
Murat
Kaan
  Bu siteyi ben (Murat Cüreklibatır) ve kardeşim (Kaan Cüreklibatır) birlikte hazırladık. Amacımız, Türk Sinemasının en büyük oyuncularından biri olan babamıza, Cüneyt Arkın'a, asıl adı ile, Fahrettin Cüreklibatır'a hayranları ile daha kolay kucaklaşma imkanı sunmak, hakkında merak edilenleri sevenleri ile paylaşmak.

Bu siteyi hazırlarken televizyonlarda şu ana kadar yayınlanmamış birçok Cüneyt Arkın filmi olduğunu fark ettik. Arşivimizde olup da ekranlarda hiç yayınlanmayan ve her izleyişimizde bize farklı duygular yaşatan bu filmleri sizlere paylaşmak istedik. İşte bu amaçla, sinema salonu bölümümüzde bu filmleri izleme imkanı bulabileceksiniz.

Sitede Cüneyt Arkın’ kendi çalışmaları olan yağlı boya tuvallerini, film afişlerini, röportajlarını, çocukluk anılarını, günlük konular ilgili yorumlarını, tüm filmlerinin detaylarını, aldığı ödülleri bulabileceksiniz. Türkiye'nin geleceğini gençlerin belirleyeceğini dile getirdiği alkol ve uyuşturucuya karşı açtığı savaş sonucu devam ettirdiği ‘Alkol ve Uyuşturucu Konferansları’ nı takip edebileceksiniz.

Tüm bunlarla birlikte haftalık konular, filmler, site kullanımı hakkında tavsiyelerinizi bizlerle paylaşabilecek, kendi görüş ve yorumlarınızı sizlerde siteye ekleyebileceksiniz.

Bu vesile ile bir kez daha Türk Sineması’na emek vermiş oyuncularından, yönetmenlerine, figüranlarından, kameramanlarına, yapımcılarından ses teknisyenlerine, dublajcılarından dublörlere, set – stüdyo aşamasında film çalışanlarından, Türk Sineması’na gönül vermiş herkese teşekkür ederiz.

Murat & Kaan Cüreklibatır
<< Ana sayfaya geri dön