Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Sinema salonu sayfamızda Cüneyt Arkın’ın daha önce hiç izlemediğiniz filmlerini seyretme imkanı bulacaksınız.

Bu vesile ile Türk Sineması’na emek vermiş oyunculardan, yönetmenlerine, figüranlarından, kameramanlarına, yapımcılarından ses teknisyenlerine, dublajcılarından dublörlere, set – stüdyo aşamasında film çalışanlarına, Türk Sineması’na gönül vermiş herkese teşekkürü bir borç biliriz.


Gösterimdeki Filmler

Yarınsız Adam
Yönetmen Remzi Jöntürk
Senarist Bülent Oran
Firma Kalkavan Film
Yapımcı Deniz Kalkavan
Yıl 1976
Filmi seyret Film hakkında bilgi
Filmden bazı alıntılar
"Demir parmaklıklar gerisinden sizlere sesleniyorum çocuklar. Tanrının sizlere en büyük lütfu olan ellerinizi çalmak için kullanmayın. Şerefli bir ömur için zorda olsa çalısmayı seçin, çalmayı değil. Vurup kırmayı , öldürmeyi değil. Er geç adaletin yakanıza yapışacağını, önünüze bir duvar çıktığını düşünün. Hakkın, adaletin yolundan ayrılmayın. Kücük Murat'ın yaşantısı bütün çocuklara ibret olsun..."

"Bundan böyle büyük işlerin adamı olacaksın, ama kabadayılığın yasasını unutmayacaksın.Yoksul ve mazlumlara el uzatıp , vurguncu ve tefecileri haraca keseceksin."

"Kanunlar vicdanlı insanlar içindir çuku Arif.1 liradan aldığı elmayı 6 liradan halka satanlar için değil,fiyatı düşmesin diye domatesi denize dökenler için değil."

"Ulan para hırsı olanda namus olmaz. Başka bir şey üzerine yemin et, deyyus.Mesela göbeğinin üzerine."

"Halkımı aldatanlara ibret olsun. İbret olsun. Sözünde durmayanlara sağlıkla oynayanlara, ibret olsun. İbret olsun cocukların yarınlarıyla oynayanlara, topluma zarar verenlere, halkımın geleceğiyle oynayanlara ibret olsun."