Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Geri dön Film Detayları

Cüneyt Arkın Filmleri

"En Büyük Yumruk" ile ilgili yapılan yorumlar
 
Cüneyt Arkın Hayranı Olmak Ayrıcalıktır... 12/12/2008 08:29
Türk sinemasına Aksiyon karateyi getiren cüneyt arkın'dan yine aksiyon dolu bir film.filmde bir kaç hata başka filmlerden alınma sahneler baya çoktur.ve meral orhonsayın karate yapamaması filmin reytingini düşürür..emel tümer...daha iyi kavga eder ona göre.ve en büyük yumruk muratın eski dostlarına karşı verdiği savaş yine kaçakçılık yine beyaz zehir yine ölüm yine intikam.ve filmdeki replik herşeyi anlatır boşversene...der murat...güzel filmdi.

Murat Durmus 18/02/2008 01:06
benim icin güzel bir film fakat görüntüler biraz daha gercekci olabilirdi. Özellikle trafikte kovalamaca sahneleri.

Bilal Bulun 26/01/2008 11:44
1983 YILI TAM BENİM DOĞDUĞUM TARİHTE YAPILMIŞ BİR FİLM :). BİZ DOĞMADAN CÜNEYT AMCAMIZ SAYISIZ FİLM ÇEVİRMİŞ. AMA CÜNEYT AMCAMIZIN EN GÜZEL FİLMLERİ GENELLİKLE 70 Lİ YILLARDAKİ FLMLERİDİR. BU FİLİMDE AKSİYON VE DÖVÜŞ BOL, SEVENLERE TAFSİYE EDİLİR. YILLAR ÖNCE HAPSE ATTIRDIĞI ADAMIN TEKRAR KARŞISINA ÇIKIP İNTİKAMINI ALMAYA ÇALIŞMASINI VE MURAT IN ONU DURDURMASINI KONU ALIYOR. TÜM AİLESİNİ VE YAKINLARI ÖLDÜRÜLÜR VE BU SEFER İNTİKAM SIRASI MURAT A GELMİŞTİR. FİLMDE GAZETECİ OLAN MERAL ORHANSOY UN İLK FİLMİ YİNE CÜNEYT ARKIN LA OLAN KARA MURAT FATİH`İN FERMANI İZLEYENLER BİLİR. YİNE OYUNCULARDAN TİYATROCU BAYKAL KENT İN İLK FİLMİ CÜNEYT AMCAMIZLA OYNADIĞI ŞOFÖR NEBAHAT VE KIZI FİLMİ. YİNE ÜNLÜ TİYATROCU NECATİ BİLGİÇ (RAMAZAN) İN İLK FİLMİDİR BU FİLM. CÜNEYT AMCAMIZ OYUNCULUĞNU DÖRT DÖRTLÜK YAPARKEN ONUN SAYESİNDE BİZLERE DİĞER OYUNCULARIDA TANITMIŞTIR.

ismail çeliksoy 29/05/2007 20:43
En büyük yumruk Murat gizli bir polistir. Nejat Gürçen'i hapse attırır.Hapisten çıkan Nejat intikam yemini eder.Murat'ın tüm tanıdıklarını öldürür çocuğunuda öldürür.Herkes Nejat'ın peşindedir.Kazım Kartal bu adamın yakalanması için Murat'dan yardım ister gazeteci olan Meral Orhansay Murat'ın peşini bırakmaz.Murat oğlunun ve sevdiklerinin intikamını almak için Nejat'ın peşine düşer

MEHMET CİHAT GENCTEN 17/01/2007 23:12
BU FİLM CUNEYT ARKIIN EN BABA AKSIYON FİLİMLERINDENDIR BENDE SİYAH KUSAK TAEK WADOCUYUM CUNEYT ARKININ KARATE FİLİMLERINE HASTAYIM.ONUN KADAR GÜZEL AKSIYON FİLMİ YAPAN ADAM BENCE DUNYADA YOK YABANCI FİLMLERLE MUKAYESE ETMIYORUM CUNKU UNİVERSTEDE TIYATRO OKURKEN RADYO SINEMA BÖLUMU DERSLERINE GİRERDİM DUBLORLERI VE FİLİLM HİLELERİNİ GÖRDÜM.ÇOK FARKLI BİR TARZI VAR CUNEYT ABİNİN TIPKI BRUCE LEE GİBİ YANİ COK CİDDİ BİR AKSİYON HAREKETI İÇERSİNDEYKEN AYNI ANDA MI<AH DUYGUSUNUDA VEREBİLİYO 3BİRLİK KURALININDA ÜZERİNDE BİŞEY TİYATROCULAR BİLİRLER.CUNEYT ARKIN FİLİMLERİ OLMASAYDI TURK SİNEMASI BUGUNLERINE GELEMEZDİ ÇOK AÇIK 23 YASINDAYIM VE CUNEYT ARKIN FİLİMLERİYLE BUYUDUM İÇKİ SİGARA KULLANMIYORUM SPOR YAPIYORUM TARİHİMİ TURKLUGU NERDEN GELDIGIMI BILIYORUM VE KADINLARA KARŞİ GEREKTIGI GİBİ DAVRANA BİLİYORUM.TÜRKİYEYE KATTIKLARINDAN DOLAYI CUNEYT ARKINA TEŞEKKUR EDERİM.VE BU SİTEYİ HAZRLYN

cüneyt arkın 12/12/2006 13:40
BAZEN GÜÇ GÖSTERMEK GEREK BAZI İNSANLARA İNAT DERSİNİ VERMEK GEREK FİLMİ İZLEYEN ANLAR NE DEMEK İSTEDİĞİMİ

Dj N-dim 27/08/2006 10:06
En Büyük Yumruk Benim Icin Cüneyt Arkin En cok sevdigim filmlerinden biridir ve en fazla aksiyonlu filmidir. bu filme en az bin defa bakmisimdir ve hergün baksam bikmam Iyiki bu filmler var... Daha Dogrusu Iyiki Cüneyt Arkin Var......!!!!!

1