Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Geri dön Film Detayları

Cüneyt Arkın Filmleri

"Gelincik" ile ilgili yapılan yorumlar
 
burak tutuğ 09/03/2009 23:53
GELİNCİK AH İLK FİLMLERİMDENDİR CÜNEYT ABİYLE SAHNEDE İLK TANIŞTIĞIM FİLMLERDEN.UNUTAMADIĞIM SAHNE İSE ALİŞANIN ATIYLA VEDALAŞMASI VEDE ATIN GÖZYAŞLARIDIR TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU ŞİMDİ BİLE..

Bilal Bulun 02/11/2007 10:24
üç çocuğu, atı, kuşları ve köpeğiyle turistik bir sahilde yaşayan alişan ve tatil için gelen bir kadının başından geçen olayları konu alıyor. önce çocuklarıda kadını istememektedir ama iyi biri olduğunu gördükleri zaman onu sevmeye başlarlar. özellikle yemek yemeyiz diyip sonra dayanamayıp yemeğe saldırma sahnesi çok güzel. bunları birlikte gören ve ayırmaya çalışan kadının akrabası zengin iş adamı alişan`ı rahat bırakmaz. dövişmiyeceğne tövbe ettiği için bir şey yapamayan alişan`ı bir türlü rahat bırakmazlar. döverler hapse attırırlar. en sonda silahlar konuşunca ordan kaçmak zorunda kalırlar. ve ormanda kaçarken atını vururlar. (atını vuran kişide adını hatırlamıyorum o yıllarda çok ünlü bir manken.) buna sinirlenen alişan tövbesini bozar ve hepsini tek tek öldürmek zorunda kalır. filmin bazı oyucuları da sadece bu filmde oynamışlardır.

Cüneyt Arkın Hayranı Olmak Ayrıcalıktır... 27/10/2007 08:29
Çocuklarıyla Sakin bir Hayat Süren Alişanın Hikayesini Anlatıyor Bir Gün Tatil İçin Gelen bir Kadına Aşık Olan Alişan Onun için Herşeyi Göze alıyor... Güzel Bir Film

cumali erkan geniş 06/01/2007 09:42
GAYET HOŞ,GİZEMLİ BİR FİLM.SADE VE GÜZEL.. BU FİLM DE CÜNEYT ARKIN SÜPER YAKIŞIKLI.. C.ERKAN GENİŞ.

1