Cüneyt Arkın dükkanı
Üye girişi Üye olSiteye Üye Ol Arkın MarketArkın Market Detaylarım  

Cüney Arkın / Google Arama Motoru

Dünyayı Kuratan Adamın Oğlu - Haberler

Geri Dön

Bu sayfada "Dünyayı Kuratan Adamın Oğlu" filmi ile ilgili internette yada gazetelerde zaman zaman yayınlanmış olan haberlere yer vermeyi uygun gördük. Bu haberlere ileriki zamanlarda yeni eklemeler yapacağız. Medyamızın espri anlayışı bize çok malzeme çıkaracak gibi görünüyor.

Bizi en çok "Dünyayı Kuratan Adam II" de "özel ışın şaçan Osmanlı palaları" kullanılacağı haberi güldürdü.

Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu En Çok İzlenen Film
15 Aralıkta vizyona giren "Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu" en çok izlenen film oldu.
Oku >>

Dünyayı Kurtaran Adam oğullarıyla geliyor
Çekimleri süren "Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu" ise teknoloji harikası bir komedi filmi. Cüneyt Arkın bu kez oğullarıyla uzayda.

Dijital çekilen filmin toplam plan sayısı 1550. Bunların 1350’sinde animasyon kullanılmış; 90 plan ise tamamen animasyondan oluşuyor.
Oku >>

"3 haftada çekmiştik"
Sinema oyuncusu Cüneyt Arkın, ''Dünyayı Kurtaran Adam'' filmini 3 haftada çektiklerini belirterek, ''Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu filminin senaryosu bana 2.5 yıl önce geldi, filmin üzerinde hala çalışıyoruz'' dedi.
Oku >>

A Milli Uzay Filmi yola çıkıyor
Cüneyt Arkın ve Mehmet Ali Erbil'i baba oğul olarak izleyeceğimiz "Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu" filmi, vizyona girmesine daha dört ay varken Antalya'da seyirciyle buluşacak. Müziklerini Garo Mafyan'ın yaptığı filmin teaser afişinde, filmin salt komedi olmayacağının altını çizmek amacıyla Arkın ve Erbil'in 'ciddi' pozları kullanıldı. Afişi Mehmet Pala tasarladı.

Sinema sektörümüz artık Avrupa ve Amerika standartlarında çalışıyor. Türkiye’nin ilk film marketinin Antalya’da açılıyor olması, yapımcıların filmlerini aylar öncesinden sadece Türk medyasına değil, yurtdışına da tanıtmalarına imkan sağlayacak.
Oku >>

EN BAŞARILI TÜRK UZAY FİLMİ OLACAK
Başrollerini Cüneyt Arkın ve Mehmet Ali Erbil'in oynadığı Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu filminin Kapadokya çekimleri başladı.

Başrollerini Cüneyt Arkın ve Mehmet Ali Erbil'in oynadığı Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu filminin Kapadokya çekimleri başladı. Filmin yönetmeni Kartal Tibet, Ekim'de gösterime girecek olan film için iddialı açıklamalarda bulundu.
Oku >>

Dünyayı Kurtaran Adam 2
Efsane geri dönüyor !

Türk sinemasının efsanevi bilim-kurgu yapıtının devam filmi için start verildi !

Dün akşam Atv haberi izleyenler bunu öğrendiler ve konuyla ilgili birkaç röportaj izlediler.
Oku >>

Cüneyt Arkın Hollywood'a 'hayır' dedi
Cüneyt Arkın 'Dünyayı Kurtaran Adam'ı çekmek isteyen Hollywood yapımcısı Globus'un teklifini red etti.

Arkın, senaryoda aşağılama sezdiği için onay vermediğini söyledi.
Oku >>

Yeşilçam'ı uzaylılar kurtaracak!
Sinema tarihinin en kötü 10 filminden birisi seçilen 'Dünyayı Kurtaran Adam' Yeşilçam'ın umudu oldu. 1982 yılında Çetin İnanç'ın yönetmenliğini yaptığı, Cüneyt Arkın ile Aytekin Akkaya'nın iki astronotu canlandırdığı, Star Wars'tan alıntılarla çekilen filmin, yeni versiyonları için üç koldan çalışma başladı.
Oku >>

Dünya'yı Kurtaran Adam II
Efsane geri dönüyor !

Türk sinemasının efsanevi bilim-kurgu yapıtının devam filmi için start verildi. Altın eldivenli kahramanımız, Dünya'yı kötülerden tekrar kurtaracak.
Oku >>

Bush ve Saddam'ın benzeri aranıyor!
Cüneyt Arkın ' Film için tek eksiğimiz Bush ve Saddam'ın benzerini bulmak. Bulursak film başlayacak' dedi

Ünlü filmi 'Dünyayı Kurtaran Adam'ın yeni versiyonunu çekmeye hazırlanan Cüneyt Arkın:'Herşey hazır.Tek eksiğimiz Saddam ve Bush'un benzerini bulmak. Bulduğumuz an film çekimlerin başlayacağız' dedi.
Oku >>

Dünya için tüm imkânlar fora
İmkânsızlıklar içerisinde çekilen 'Dünyayı Kurtaran Adam'ın ikinci halkası 'Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu' ilki gibi Kapadokya'yı mesken tuttu. İlk filmin aksine bu sefer bütün imkânlar seferber edilmiş durumda. Filmin yönetmeni Kartal Tibet 'İyi bir film olacak' diyor
Oku >>

Türkiye'nin en kült karakteri dünyayı Kurtaran Adam yeniden uzayda
Dünya'yı Kurtaran Adam bu kez oğluyla geliyor! Türk sinema tarihinin en ilginç filmi. 25 yıl sonra hala DVD'leri yok satıyor, festivallerdeki gösterimleri kapalı gişe oynuyor! Bu bir kült! Ve şimdi efsane geri dönüyor! Dünyayı Kurtaran Adam'ın oğlu yakında motor diyor;
Oku >>